Przedsiębiorstwo przyjazne
środowisku i ludziom

Propagujemy wprowadzania do gospodarki energetycznej grupy przedsiębiorstw Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. odnawialnych źródeł energii jak fotowoltaika, solary, energia wiatrowa,
małe elektrownie wodne, w myśl hasła
"Przedsiębiorstwo przyjazne środowisku i ludziom".

Zarządzanie infrastrukturą
cieplno-energetyczną

W ramach Grupy Kapitałowej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa
Wodociągów S.A, inicjujemy wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań
w gospodarce energią.

Działamy zgodnie
z najwyższymi wymaganiami

Działamy zgodnie z najwyższymi wymaganiami etycznymi biznesu,
w oparciu o współpracę w profesjonalnym zespole zapewniając usługi
o najwyższym standardzie spełniającym wszelkie kryteria poprawności
i zgodności z przepisami prawa i obowiązującymi standardami.

Energia odnawialna
- turbiny wiatrowe

Propagujemy zwiększanie udziału w bilansie energetycznym energii ze źródeł odnawialnycj jak na przykład turbiny wiatrowe. To urządzenia generujące energię elektryczną z wiatru. Energia obrotowa wirnika przekazywana jest do generatora, który zamienia ją w prąd elektryczny, a następnie przesyła do odbiorników prądu lub gromadzi nadwyżki w akumulatorach. W ten sposób tworzony jest prąd bez zużywania zasobów naturalnych – energia kinetyczna wiatru zamieniana jest na energię elektryczną.

Odzysk energii

Odzysk energii poprzez termiczną obróbkę odpadów z równoczesnym produkowaniem energii do celów wytwarzania elektryczności, pary wodnej lub na potrzeby ogrzewania. Odzysk energii jest szczególnie wskazany w przypadku zmieszanych i/lub zanieczyszczonych frakcji odpadów. Możliwa jest również produkcja paliw alternatywnych z odpadów, dzięki czemu oszczędzamy kopalne surowce energetyczne.

Centrum Badawczo – Edukacyjne Ekocentrum usytuowane jest w Goczałkowicach-Zdroju dysponuje trzema klimatyzowanymi salami szkoleniowymi.

Sala na III piętrze z malowniczym widokiem na Jezioro Goczałkowickie pomieści 50 osób w układzie kinowym. Wyposażona jest w projektor multimedialny, zwijany elektrycznie ekran, nagłośnienie, dostęp do internetu, zaplecze techniczno-socjalne oraz automatyczny system sterowania scenami prezentacyjnymi. Druga z sal na III piętrze pomieści 20 osób, wyposażona jest w system nagłaśniający, telewizor i dostęp do internetu. Ma również bezpośrednie wejście na zaplecze techniczno-socjalne.

Sala na parterze pomieści przy stołach 18 osób lub 30 osób w układzie kinowym. Wyposażona w telewizor, dostęp do internetu i zaplecze. Jest idealnym miejscem na kameralne spotkania, narady oraz szkolenia. Obiekt posiada windę.

Wynajem możliwy jest 7 dni w tygodniu. Oprócz całodziennego wynajmu sal szkoleniowych, oferujemy możliwość wynajmu na godziny, w zależności od potrzeby Klienta.

Centrum Badawczo-Edukacyjne Ekocentrum stanowi idealną bazę konferencyjno-szkoleniową, a nowoczesne urządzenia audiowizualne i profesjonalne nagłośnienie sprawiają, że oferowane przez nas sale szkoleniowe są idealne na przeprowadzenie nawet najbardziej wymagającej konferencji, szkolenia, imprezy integracyjnej, przyjęcia firmowego, prezentacji czy bankietu.

Lokalizacja EkoCentrum jest niewątpliwie bardzo cennym atutem. Atrakcyjne położenie względem szlaków komunikacyjnych pozwala na szybki i łatwy dojazd samochodem. Jesteśmy przekonani, że każda zorganizowana przez nas konferencja spełni Państwa oczekiwania. Dogodny dojazd, własny parking przy budynku oraz możliwość skorzystania z oferty cateringowej to z pewnością dodatkowe atuty Ekocentrum.

Cennik sal konferencyjnych – pobierz

Kontakt:

- w sprawie najmu sal konferencyjno-szkoleniowych:
Bartłomiej Tumiński
tel. kom +48 537 333 641
tel. +48 32 220 80 71 wew. 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.