Przedsiębiorstwo przyjazne
środowisku i ludziom

Propagujemy wprowadzania do gospodarki energetycznej grupy przedsiębiorstw Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. odnawialnych źródeł energii jak fotowoltaika, solary, energia wiatrowa,
małe elektrownie wodne, w myśl hasła
"Przedsiębiorstwo przyjazne środowisku i ludziom".

Zarządzanie infrastrukturą
cieplno-energetyczną

W ramach Grupy Kapitałowej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa
Wodociągów S.A, inicjujemy wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań
w gospodarce energią.

Działamy zgodnie
z najwyższymi wymaganiami

Działamy zgodnie z najwyższymi wymaganiami etycznymi biznesu,
w oparciu o współpracę w profesjonalnym zespole zapewniając usługi
o najwyższym standardzie spełniającym wszelkie kryteria poprawności
i zgodności z przepisami prawa i obowiązującymi standardami.

Energia odnawialna
- turbiny wiatrowe

Propagujemy zwiększanie udziału w bilansie energetycznym energii ze źródeł odnawialnycj jak na przykład turbiny wiatrowe. To urządzenia generujące energię elektryczną z wiatru. Energia obrotowa wirnika przekazywana jest do generatora, który zamienia ją w prąd elektryczny, a następnie przesyła do odbiorników prądu lub gromadzi nadwyżki w akumulatorach. W ten sposób tworzony jest prąd bez zużywania zasobów naturalnych – energia kinetyczna wiatru zamieniana jest na energię elektryczną.

Odzysk energii

Odzysk energii poprzez termiczną obróbkę odpadów z równoczesnym produkowaniem energii do celów wytwarzania elektryczności, pary wodnej lub na potrzeby ogrzewania. Odzysk energii jest szczególnie wskazany w przypadku zmieszanych i/lub zanieczyszczonych frakcji odpadów. Możliwa jest również produkcja paliw alternatywnych z odpadów, dzięki czemu oszczędzamy kopalne surowce energetyczne.

Dane ogólne:

 • powierzchnia ogólna – ok 134 m2 (sala konferencyjna składa się z dwóch części – większa ma 83 m2, mniejsza ma 51 m2)
 • położenie na drugim piętrze
 • ilość miejsc:
  • w całej sali (połączona część mała i duża) ok. 100 miejsc w układzie kinowym,
  • na małej sali przy stole w układzie konferencyjnym 14 miejsc
  • na dużej sali, przy ustawieniu stołu w układzie szkolnym 20 miejsc, przy ustawieniu stołu w podkowę i ustawieniu krzeseł po obu stronach stołu 36 miejsc, o ustawieniu stołów w trzech rzędach i krzeseł po obu stronach stołów 40 miejsc
 • przy podziale sali na dwie części (przesuwne drzwi), każda z nich ma osobne wejścia, w związku z czym mogą się odbywać dwa niezależne szkolenia/ spotkania/ narady
 • sale na całej długości mają duże okna, w związku z czym pomieszczenia są jasne i słoneczne (żaluzje/rolety na całej długości okien)
 • Sale wyposażone są w projektory, ekrany zwijane elektrycznie, niezależne nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, telewizor (w mniejszej sali), dostęp do internetu bezprzewodowego, zaplecza (każda z sal), klimatyzację.

Dogodny dojazd z centrum Katowic, przestronny, własny parking przy budynku oraz możliwość skorzystania z oferty cateringowej to z pewnością dodatkowe atuty naszej sali szkoleniowo-konferencyjnej.

Wynajem możliwy jest 7 dni w tygodniu. Oprócz całodziennego wynajmu sal szkoleniowych, oferujemy możliwość wynajmu na godziny, w zależności od potrzeby Klienta.

Cennik sal konferencyjnych – pobierz

Kontakt:

- w sprawie najmu sal konferencyjno-szkoleniowych:
Bartłomiej Tumiński
tel. kom +48 537 333 641
tel. +48 32 220 80 71 wew. 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.