Sala szkoleniowa Ekocentrum

Centrum Badawczo – Edukacyjne Ekocentrum usytuowane jest w Goczałkowicach-Zdroju dysponuje trzema klimatyzowanymi salami szkoleniowymi. Sala na III piętrze z malowniczym widokiem na Jezioro Goczałkowickie pomieści 50 osób w układzie kinowym. Wyposażona jest w projektor multimedialny, zwijany elektrycznie ekran, nagłośnienie, dostęp do internetu, zaplecze techniczno-socjalne oraz automatyczny system sterowania scenami prezentacyjnymi. Druga z sal na III piętrze pomieści 20 osób, wyposażona jest w system nagłaśniający, telewizor i dostęp do internetu. Ma również bezpośrednie wejście na zaplecze techniczno-socjalne. Sala na parterze pomieści przy stołach 18 osób lub 30 osób w układzie kinowym. Wyposażona w telewizor, dostęp do internetu i zaplecze. Jest idealnym miejscem na kameralne spotkania, narady oraz szkolenia. Obiekt posiada windę. Wynajem możliwy jest 7 dni w tygodniu. Oprócz całodziennego wynajmu sal szkoleniowych, oferujemy możliwość wynajmu na godziny, w zależności od potrzeby Klienta. Centrum Badawczo-Edukacyjne Ekocentrum stanowi idealną bazę konferencyjno-szkoleniową, a nowoczesne urządzenia audiowizualne i profesjonalne nagłośnienie sprawiają, że oferowane przez nas sale szkoleniowe są idealne na przeprowadzenie nawet najbardziej wymagającej konferencji, szkolenia, imprezy integracyjnej, przyjęcia firmowego, prezentacji czy bankietu. Lokalizacja EkoCentrum jest niewątpliwie bardzo cennym atutem. Atrakcyjne położenie względem szlaków komunikacyjnych pozwala na szybki i łatwy dojazd samochodem. Jesteśmy przekonani, że każda zorganizowana przez nas konferencja spełni Państwa oczekiwania. Dogodny dojazd, własny parking przy budynku oraz możliwość skorzystania z oferty cateringowej to z pewnością dodatkowe atuty Ekocentrum. Cennik sal konferencyjnych – pobierz (.pdf, 169Kb).

Kontakt w sprawie najmu sal konferencyjnych

Tomasz Wrona
tel. +48 502 723 127
tel. +48 32 220 80 71 wew. 26
e-mail: t.wrona@ekoenergiasilesia.pl

Dawid Śmigielski
tel. +48 664 301 632
tel. +48 32 220 80 71 wew. 26
e-mail: d.smigielski@ekoenergiasilesia.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl